Milí zákazníci, blíží se Vánoce a dodání dopravcem se může o pár dní prodloužit. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Hezký den :). (U nás fungujeme stále stejně - balíky odeslané max. na druhý den od Vaší objednávky, pokud je vše skladem.)

Unikátní huminové kyseliny

Už ve středověku znali lidé léčivé účinky bahna nebo černého uhlí na trávicí trakt. Skutečnost, že v tomto procesu hrají významnou roli huminové kyseliny, je známo jen krátkou dobu.

Huminové kyseliny jsou přírodní organické látkyvznikající chemickým a biologickým rozkladem. Hrají významnou roli v ochraně gastrointestinálního traktu  psa před infekcemi a pozitivně ovlivňují jeho funkce. Vytvářejí ochranný povlak na sliznici trávicího traktu, a tím snižují riziko vzniku infekcí a otravTaké do sebe absorbují například plísně, toxické kovy a pesticidy, mimo jiné také zvyšují odolnost pejska vůči stresu. Fungují na podobném principu jako chlorella nebo zelený ječmen pro člověka.

 

Při dlouhodobé, pravidelné konzumaci působí huminové kyseliny: 

  • Protizánětlivě
  • Antibakteriálně
  • Antiviroticky

 

Aplikace huminových kyselin do krmiva zajišťuje výborný zdravotní stav  a pozitivně ovlivňuje všechny produkční parametry, rovněž pomáhá zlepšit kondici, odolnost a výkonnost pejsků.

Nízká toxicita a téměř žádné vedlejší účinky dovolují využít huminové kyseliny pro profylaktické účely. Vzhledem k jejich vlastnostem je doporučená aplikace u psů při výskytu průjmu, jiných dyspepsií či kožních onemocnění. 

 

Podle našich zkušeností snižují spotřebu krmivazvyšují kvalitu a délku života Vašeho pejska.

 

 

Recenze našich zákazníků