Naše poslání

Až 70% imunity pejska vzniká v trávicím traktu.

Mnohá supermarketová krmiva obsahují minimum masa a nekvalitní složky, které nemají co dělat ve výživě a přímo poškozují trávicí trakt. Následky tohoto absurdního krmení mohou být různá degenerativní onemocnění, která častokrát končí finančně náročnou léčbou u veterináře, nebo v horším případě  předčasnou ztrátou našich mazlíčků.

Naším cílem je toto nepochopitelné krmení zastavit a dopřát Vašemu miláčkovi co nejkvalitnější výživu během celého života.

 

Nic víc nepotřebujete.❤️

 

Jak vznikl náš název?

PANACEA - Řecká bohyně zdraví, která vytvořila univerzální lék na onemocnění imunitního systému - Panaceum - pomocí kterého uzdravovala těžce nemocné lidi a zvířata. Tradičně to byl lektvar z různých bylinek a jiných volně dostupných přírodních složek, který uzdravoval celý trávicí trakt, kde sídlí více než 70 % imunity.

KEI - Z anglického slova klíč, kde všechny naše produkty jsou vytvořeny s cílem, aby byly klíčem k získání pevného zdraví a vitality. Při vývoji produktů vždy klademe důraz na to, aby pes mohl získat a hlavně vstřebat ze stravy veškeré zdravotní benefity, které mu zaručí co nejdelší a nejzdravější život po vašem boku.

Záruka spokojenosti

Všechny produkty máme v dostatečném množství na skladě, připravené k odeslání okamžitě.

Produkty jsou vždy kvalitně zabaleny tak, abychom garantovali bezproblémové doručení.

Možnost vrácení neotevřeného zboží do 15 dnů od data převzetí objednávky.

Poradenství na telefonu 7 dní v týdnu, od pondělí do neděle - 8:00 do 22:00. 

Vaše objednávky balíme a expedujeme každý pracovní den.

 

Snímek obrazovky 2022-05-03 v 9.56.13