LETNÍ TEPLOTY: Vážení zákazníci, přípomínáme, že naše krmivo i pamlsky nemají chemickou konzervaci, doporučujeme vyzvednout si zásilky z výdejních míst vždy obratem. Taktéž dbát na podmínky skladování a dobu spotřeby po otevření a nedělat si příliš velké zásoby.

Doprava a platba

Kolik stojí doprava?  

  • DPD - 99 Kč (bez omezení)
  • Výdejní místa (DPD) -  99 Kč (do 8 kg)
  • Výdejní místa (Zasilkovna) - 69 Kč (do 13 kg)

Hodnota objednávky méně než 2499 Kč - 99 Kč
Hodnota objednávky více než 2499 Kč - ZDARMA

 

UPOZORNĚNÍ: pokud objednávku na dobírku potvrdíte a nepřevezmete, budou Vám naúčtovány přepravní náklady za NEPŘEVZETÍ OBJEDNÁVKY.

 

Všechny objednávky přijaté do 12:00odesíláme tentýž pracovní den.

Všechny objednávky přijaté po 12:00odesíláme následující pracovní den.

 

 

Kurýr Vás bude telefonicky kontaktovat, v den doručení Vaší objednávky. Budete také informováni s předpokládaným časovým oknem doručení. (sms nebo e-mail) Vaše objednávka bude doručována maximálně na 2 krát. V případě, že Vám čas doručení nevyhovuje, umíte se dohodnout přímo s KURIÉREM (po telefonické dohodě PŘEDEM), aby Vám balíček doručil na nejbližší výdejní místo, v blízkosti Vašeho bydliště. (umíte si vyzvednout objednávku později, dle vlastní potřeby a možností) 

 

Možnosti platby

Dobírka (platba kurýrovi v hotovosti/kartou) - 39 Kč

Platba ONLINE (platební karta, bank. převod) - 0 Kč

 

 

Daňový doklad zasíláme výhradně pouze v elektronické formě do Vaší e-mailové schránky. V případě odeslání objednávky na dobírku se daňový doklad automaticky vygeneruje až během 3-5 pracovních dnů, od fyzického převzetí Vaší objednávky od kurýra.

 

Pokud se Vám nedaří najít daňový doklad v e-mailech, umíte jej najít po přihlášení do Vašeho zákaznického účtu, v sekci "Moje doklady" Prosíme, zkontrolujte si správné zadání Vaší e-mailové adresy, protože veškerá komunikace probíhá skrze e-mail. (případně zkontrolujte i složku SPAM)

 

Pokud by Vám náhodou ONLINE platba opakovaně selhala a neprošla, zašleme Vám obratem během pár vteřin, pokyny k úhradě znovu do e-mailu.