Vrácení zboží

Vážený zákazníku, v případě, že jste obdrželi zboží, které vám nevyhovuje, můžete postupovat následovně: ( Vrácení zboží ve 14denní lhůtě ) 

 

1. Odstoupit od smlouvy můžete do 14 dnů, ode dne převzetí zboží od kurýra (bez uvedení důvodů, jestliže budou dodrženy zákonné podmínky a pravidla stanovená v našich obchodních podmínkách a na této stránce)

 

2. Pro odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží vyplňte dokument uvedený níže: (Stáhnout, vytisknout, vyplnit, podepsat a fyzicky přiložit do balíku spolu s vráceným zbožím)

 

3. Formulář na vrácení zboží najdete zde: Formulář odstoupení od smlouvy Panakei.cz

  • Neposílejte prosím zboží na dobírku, takový balíček nepřevezmeme. 
  • Zboží odesílejte jako pojištěný balík na naši adresu, abyste v případě ztráty balíčku na cestě k nám, mohli záležitost reklamovat u dopravce.
  • Po zkontrolování přijatého zboží obratem vrátíme peníze zpět na váš bankovní účet (maximálně 10 pracovních dnů).

 

Adresa pro vrácení zboží:

Panakei.cz s.r.o.
Střelná 214
756 12 Střelná
Česká republika
+420 608 020 339

 

4. Chceme vás upozornit, že bez udání důvodu není možné vrátit zboží, které bylo uzavřeno v ochranném obalu, který byl po dodání porušený. Důvodem je ochrana zdraví a hygienické důvody (tedy nelze odstoupit od smlouvy, pokud jste otevřeli balík krmiva či pamlsků a podobně). 

 

5. Všechny informace ohledně odstoupení od smlouvy najdete v našich obchodních podmínkách na stránce https://www.panakei.cz/obchodni-podminky/.