Sušené vaječné skořápky pro psy 450g

ZDROJ VÁPNÍKU - KOLAGENU

Vaječné skořápky pro psa jsou zdroj kolagenu, glukosaminu, elastinu – látek nutných pro správnou a dokonalou výživu kloubů, šlach a vazů.

Skořápky jsou přirozenou surovinou, obdobně jako kosti, pes je pro jejich trávení využití vápníku z nich velmi dobře přizpůsoben.

Skořápky jsou plnohodnotnou náhradou za syrové kosti ve výživě. Jeden gram mletých vaječných skořápek obsahuje až 350 mg čistého vápníku . Pes si z této dávky vezme jen tolik, kolik jeho organismus potřebuje. Skořápky jsou přirozenou surovinou, podobně jako kosti, pes je pro jejich trávení a využití vápníku z nich, velmi dobře přizpůsobený.

Vápník je nepostradatelný minerál, který pomáhá psům při růstu, vývoji a udržuje jejich kosti a zuby zdravé, napomáhá ke správné tvorbě a funkci svalů a udržuje nervový systém v rovnováze. Psi, stejně tak i lidé, si tento minerál nedokáží sami vyrobit, proto je nutné přidávat jeho optimální množství do stravy -  a to po celý život.

 

Zdravý pes, který je krmený granulkami PANAKEI, dostane do těla doporučené množství vápníku každý den. Existují však psi, kteří mají specifické nároky na vyšší spotřebu vápníků jako:

  • Pes s vysokou aktivitou
  • Březí a kojící fenky
  • Pes senior v pokročilém věku
  • Psi krmení metodou BARF

 

 

Prášek zamíchejte do krmiva / konzervy.

 

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem - odesíláme ihned (2 ks)
119 Kč / ks

Složení: 100% sušené vaječné skořápky

Analytické složky: Popel 88,7 %, Vápník 35 %, Fosfor 0,22 %, Sodík 0,15 %, Draslík 0,1 %,Hořčík 0,41 %, Železo 21 mg na 1 kg produktu

 

Dávkování:

Malá a střední plemena (běžná aktivita): ½ odměrky na 5 kg hmotnosti psa na den

Velká plemena a psi v zátěži:  ¾ odměrky na 5 kg hmotnosti psa na den

Březí a kojící fenky:   ¾ - 1 odměrka na 5 kg hmotnosti psa na den

 

Krmný návod: 

Dávku prášku rovnoměrně zamíchejte do krmení. Prášek ideálně kombinujte s  trochou lososového oleje kvůli přítomnosti vitamínu D, který podporuje vstřebatelnost vápníků (Ca). Nepřekračujte dlouhodobě doporučené dávkování. Krátkodobé nebo nárazové předávkování vaječnými skořápkami psovi neublíží. Nejde o minerální koncentrát nebo medikament, ale o přirozenou surovinu a pes si z ní vezme jen tolik, kolik jeho organismus potřebuje.   

Balení: 450g 

Skladování: v suchu, temnu, v původním uzavřeném obalu.

Doplňující informace: Jedná se o doplňkové krmivo pro zvířata. Není určeno k lidské spotřebě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: