Antibakteriální ušní kapky pro psy

Ušní kapky TraumaPet® oto Ag udržují zdravý zvukovod pejska díky antibakteriálnímu a protizánětlivému účinku koloidního stříbra NanoComplex®.

Ušní infekce&jsou u zvířat nepříjemný, ale častý stav. TraumaPet® ušní kapky pomáhají čistit zvukovod. Antibakteriální a protizánětlivý účinek koloidního stříbra s nanočásticemi v kombinaci s dalšími složkami, které rozpouštějí a odstraňují ušní maz, pomáhají udržovat zvukovod zdravý. 

Produkt je vhodný pro všechny typy domácích zvířat pro preventivní péče a pro podporu léčby zánětů především kvasinkového původu.

Všechny produkty TraumaPet® obsahují NanoComplex, speciálně navrženou kompozici obsahující nanočástice stříbra (koloidní stříbro) s dalšími aktivními látkami. Stříbro je drahý kov s antibakteriálními a protizánětlivými účinky, které znali již naši předkové.Vzhledem k tomu, že použití stříbra nevytváří rezistentní (odolné) kmeny patogenů, jako možné ho používat dlouhodobě a může sloužit jako vhodná alternativa antibiotik.

 

Aplikace kapek:

  • Kvasinkové a ušní infekce
  • Zčervenání uší u psů
  • Svědění uší u psů
  • Ušní roztoči
  • Prevence
Položka byla vyprodána…
Čekáme na naskladnění
Značka: TraumaPet® Ag
249 Kč / ks
Kategorie: Kosmetika pro psy
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Složení: Koloidní stříbro, čištěná voda, isopropylalkohol, glycerin, jedlá soda

Dávkování: Nejprve odstraňte nečistoty a cizí předměty ze zvukovodu. Potom kápněte několik (2–10) kapek TraumaPet® oto Ag do zvukovodu a jemně vmasírujte. 

  • Preventivní použití: 1-2 x týdně
  • K léčbě infekce ucha nebo zánětu ucha: 1-2 x denně. Pokud se situace do několika dní nezlepší, zvažte návštěvu veterináře.

 

Doporučuje se každý den kontrolovat uši vašeho mazlíčka , může jít o infekci.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Recenze našich zákazníků