Geloren - Žvýkací gelové kostky pro psy s kolagenem

Žvýkací kostky Geloren dog obsahují aktivní látky potřebné pro správné fungování kloubů, vazů a šlach.  Díky příchuti drůbežích jater Geloren psi dobře přijímají. Žvýkací kostky neobsahují žádný přidaný cukr a můžete je podávat po neomezenou dobu.

Ideální pro mini, malá a střední plemena plemena psů. (1kg - 20kg)

 

Doporučujeme podávat Geloren DOG
při akutních pohybových problémech
psům v rekonvalescenci po ortopedických zákrocích
starým psům pro aktivní pohyb i ve stáří
preventivně mladým psům ve vývoji
psům v pracovní nebo sportovní zátěži

 

Geloren DOG napomáhá
vyživovat a ochraňovat klouby, vazy a šlachy
zlepšovat hybnost a pružnost kloubů
zpomalovat poškozování chrupavek v kloubu
ke zvýšení fyzického výkonu
k prodloužení aktivního věku zvířete


Kyselina hyaluronová - Nejdůležitější složka kloubní tekutiny. Promazává klouby, tlumí nárazy a napomáhá zlepšovat stav při bolestech a zánětech kloubů.

Chondroitin sulfát - Důležitá součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Zaručuje pružnost, pevnost a odolnost chrupavky.

Hydrolyzovaný kolagen - Vysoce vstřebatelná forma kolagenu. Kolagen je důležitý pro pevnost šlach a celkové zpevnění pohybového aparátu. Kolagen je jednou z hlavních stavebních složek chrupavek, šlach i vazů a podporuje jejich regeneraci.

Želatina - Látka bílkovinné povahy v dobře stravitelné formě poskytující základní stavební součásti pro tvorbu kolagenu. Kolagen je důležitý pro zdravé šlachy, vazy a chrupavky.

 

Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Skladem (>3 ks)
Značka: Contipro
349 Kč / ks
Kategorie: Doplňky výživy pro psy
Záruka: 2 roky

Složení: Želatina (vepřová) 35,4 %, hydrolyzovaný kolagen (vepřový) 5,6 %, chondroitin sulfát 5,2 %, sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová 0,65 %, povrchová úprava želé kostek proti slepování (včelí vosk, kokosový olej a řepkový olej). Jedna tableta (cca 3g) Gelorenu obsahuje: 20 mg kyseliny hyaluronové, 150 mg chondroitin sulfátu, 170 mg hydrolyzovaného kolagenu, 1060 mg želatiny

 

Dávkování podle hmotnosti psa:
1 - 5 kg = 1 kostička denně

5 - 10 kg = 2 kostičky denně
10 - 20 kg = 3 kostičky denně 

Počet kusů v balení: 60ks (180g)

 

Skladování:  Geloren dog S-M podávejte denně dle váhy zvířete po dobu alespoň dvou měsíců, poté můžete podávání na 1-2 měsíce vysadit (v závislosti na úrovni obtíží). Následně je vhodné kúru opakovat. V případě větších obtíží navštivte veterinárního lékaře. Přípravek podávejte bez přestávky jako kloubní výživu. Doporučujeme během prvních 14 dní kúry zdvojnásobit doporučenou dávku.

UPOZORNĚNÍ: Geloren spotřebujte nejpozději do data uvedeného na zadní straně sáčku (EXP), číslo šarže je vyznačeno na stejném místě (BATCH). Uchovávejte při teplotě od 2°C do 25°C, v suchu. Uchovávat mimo dosah a dohled dětí. Pouze pro zvířata. Veterinární přípravek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: