Bajazin - Protizánětlivý pudr pro psy

Bajazin je podpůrný přípravek určený  pro opakované problémy uší, meziprstí a pokožky, které jsou způsobeny bakteriemi, kvasinkami, svrabem a roztoči. 

Bajazin by mohl zcela odstranit nebo výrazně zmírnit tyto potíže.

Na našem trhu je Bajazin momentálně unikátním výrobkem v boji s kožními problémy.  Používal se ve zdravotnictví již od roku 1907, hlavně v první světové válce zachránil před smrtí mnoho zraněných vojáků. Postupem času jej nahradily jiné, modernější prostředky, ale tak jak se lidé vracejí k jednoduchým receptům a zkušenostem našich babiček, vrací se i snadno použitelný Bajazin.

Balení vydrží velmi dlouho.

 

Můžeme doručit do:
30.3.2023
Skladem
Kód: 44401
Značka: BAJAZIN
399 Kč / ks
Kategorie: Kosmetika pro psy
Záruka: 2 roky
Bajazin - Protizánětlivý pudr pro psy
Tip

Složení: kyselina boritá, oxid zinečnatý, jodoform.

Dávkování: 1x denně, pokud se během pěti dnů nedostaví zlepšení, zvyšte množství prášku, popřípadě ošetřujte ráno i večer. Po zlepšení ještě určitou dobu pravidelně kontrolujte stav. V případě, že potíže znovu nastanou, zopakujte aplikaci prášku.

Tlapky: Nasypte malé množství prášku do mikrotenového sáčku, vložte tlapku do sáčku a promasírujte ji tak, aby na ní prášek přilepil, oklepejte a tlapku vyjměte.

Uši: Uši před aplikací prášku vytřete tamponem, vatou, vatovou tyčinkou. Před aplikací by ucho mělo být suché, takže nevyplachovat. Nadzvedněte ušní boltec psa nebo kočky. Nasypte plastovou lžičkou malé množství prášku do zevního zvukovodu. (Na středně velkého psa cca 1 kávová lžička na jedno ucho). Masírujte vnější zvukovod přímo pod úrovní ušního boltce zvířete tak, aby se pudr dostal dovnitř ucha a zvíře ho nevyklepalo téměř celý bezprostředně po aplikaci.

Podle zákona schválený veterinární přípravek . 166/1999 Zbpod číslem 024-15 C v České republice.

Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou z obsažených látek.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TD Avatar autora | 12.2.2023
Naprostá spokojenost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Recenze našich zákazníků