Antibakteriální krém pro psy na pokožku

Krém pro psy TraumaPet® je produkt na bázi včelího vosku v kombinaci s koloidním stříbrem NanoComplex.

Krém pro psy se používá pro povrchová poranění kůže, aby se zabránilo prasknutí strupy, nebo na menší poranění, která nelze překrýt. Ideální je použití při výskytu infekce mezi prsty na nohou nebo v kožních záhybechMalá zranění, poštípání komárem nebo svědění, se může škrábáním rozvinout v rány, které se obtížně hojí. Pravidelné používání krému TraumaPet® přináší úlevu a urychluje zotavení. Kůže pod srstí našich zvířat je velmi citlivá. 

Produkt je vhodný pro všechny typy domácích zvířat pro preventivní péči a pro podporu léčby zánětů především kvasinkového původu.

 

Všechny produkty TraumaPet® obsahují NanoComplex, speciálně navrženou kompozici obsahující nanočástice stříbra (koloidní stříbro) s dalšími aktivními látkami. Stříbro je drahý kov s antibakteriálními a protizánětlivými účinky, které znali již naši předkové.Vzhledem k tomu, že použití stříbra nevytváří rezistentní (odolné) kmeny patogenů, jako možné ho používat dlouhodobě a může sloužit jako vhodná alternativa antibiotik.

 

Aplikace krému:

  • Kožní problémy / šupinky / podráždění
  • Kožní záhybová dermatitida
  • Záněty tlapek / polštářků
  • Konečná fáze hojení ran
  • Hot spot
  • Ekzém
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem (>5 ks)
Značka: TraumaPet® Ag
349 Kč / ks
Kategorie: Kosmetika pro psy
Záruka: 2 roky

Složení: Koloidní stříbro, čištěná voda , včelí vosk, polyakrylát sodný.

Dávkování: Pomocí stříkačky nebo čistého prstu naneste krém na postiženou oblast tak, aby byla pokryta rovnoměrným filmem ve vrstvě 1 mm. Opakujte 3-5 krát denně, aby byla oblast vláčná. Pokud se situace do několika dní nezlepší, zvažte návštěvu veterináře.

 

Doporučuje se každý den kontrolovat uši vašeho mazlíčka. , může jít o infekci.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Recenze našich zákazníků